Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Глави МЗС України та Нідерландів обговорили заходи протидії російській агресії

3 лютого, 02:24
143
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Павло Клімкін з робочим візитом відвідав Королівство Нідерланди

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив заходи протидії російській агресії з главою МЗС Нідерландів Халбе Зейлстра, повідомляє прес-служба МЗС України.

"Під час переговорів міністри закордонних справ України та Нідерландів Павло Клімкін та Халбе Зейлстра домовилися посилити взаємодію в рамках міжнародних організацій з метою протидії російській агресії, зокрема у контексті непостійного членства Нідерландів в РБ ООН у 2018 році", - йдеться в повідомленні.

Під час переговорів окрему увагу міністри приділили питанню запровадження миротворчої місії ООН на окуповані території Донбасу.

Глава МЗС Нідерландів підтвердив незмінність позиції щодо дотримання режиму санкцій проти РФ до повного виконання Росією мінських домовленостей.

Міністри позитивно оцінили перші результати імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також обговорили перспективи подальшого розширення взаємодії в аграрному і IT секторах, у сфері логістики, управління водними ресурсами, управління відходами, енергоефективності.

За результатами зустрічі з віце-прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ Кайсою Оллонгрен домовилися посилити координацію в питанні протидії російській пропаганді і іншим гібридним викликам. Крім того, нідерландська сторона буде надавати сприяння в удосконаленні управлінських процесів в Україні на центральному та місцевому рівнях із використанням кращих практик та IT-рішень, повідомили в МЗС.

У міністерстві також повідомили, що під час перебування в Гаазі Клімкін виступив перед студентами і викладачами Гаазького відділення Лейденського університету і дав інтерв'ю провідним нідерландським ЗМІ RTL nieuws і ANP.

Нагадаємо, 1 червня 2017 король Нідерландів Віллем-Олександр підписав закон, яким підлягає ратифікації Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

13 червня документ підписало Міністерство юстиції Нідерландів.

З 1 вересня Угода про асоціацію між Євросоюзом та Україною набула чинності в повному обсязі.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися