Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Главу МЗС Угорщини внесли до бази Миротворця

29 вересня, 20:02
870
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Петер Сійярто

Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сійярто потрапив до бази сайту Миротворець.

Причиною внесення Сийярто в "чистилище" став "замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Прямі загрози збройних вторгненням в Україну".

Також главу МЗС Угорщини звинувачують у втручанні у внутрішні справи України, розпалюванні та підтримці сепаратистських настроїв в Україні, участі в організації провокації, спрямованої на масове порушення громадянами України законодавства України.

Раніше повідомлялося, що глава МЗС Угорщини Петер Сійярто перед початком переговорів із українським колегою Павлом Клімкіним пообіцяв дзеркальні заходи в разі висилки Києвом угорського консула через роздачу паспортів у Берегово.

Клімкін заявив про відсутність згоди з Сийярто в питанні видачі угорських паспортів

Нагадаємо, в Україні піднявся скандал навколо видачі угорських паспортів у Берегово Закарпатської області. ЗМІ оприлюднили відео, таємно зняте в консульстві Угорщини, на якому нові угорські громадяни під келих шампанського складають присягу на вірність Угорщині та отримують документи.

Нове загострення у відносинах України та Угорщини: що сталося та чим загрожують один одному боку

У Міністерстві закордонних справ України пообіцяли перевірити це відео. А глава відомства Павло Клімкін заявив, що якщо ця інформація підтвердиться, то МЗС прийме рішення про висилку консула Угорщини.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив про спроби залякати закарпатських угорців і пригрозив ще більш ускладнити євроінтеграцію України.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися