Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Глава Міноборони Британії відзначив зростання загрози з боку Росії

1 квітня, 06:58
471
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вільямсон вважає, що для Британії "критично важливо" розвивати оборонний комплекс

Для Великої Британії "критично важливо" розвивати оборонний комплекс через зростання загрози з боку Росії, заявив міністр оборони Гевін Вільямсон у статті для видання The Telegraph, передає DW.

На його думку, це дасть змогу "зустріти загрози" майбутнього підготовленими. Тому витрати на оборону Британії буде збільшено на 800 млн фунтів стерлінгів, наголосив Вільямсон.

Британський міністр зазначив, що загроза Великій Британії з боку Росії зростає.

"Російський президент Володимир Путін використовує гібридні методи для підривного впливу на інші країни і причетний до безсоромних кібер-операцій... Терпець світової спільноти щодо політики Путіна уривається", - йдеться в повідомленні.

Вільямсон наголосив, що для усвідомлення "небезпеки, що виходить від Москви" досить вивчити отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у Солсбері.

Міністр також зазначив еволюцію оборонних можливостей Росії. За його словами, російська сторона активно інвестує в розробку ракет для ураження цілей на великих відстанях.

Нагадаємо, що відносини між Москвою і Лондоном загострилися після отруєння бойовою токсичною речовиною колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його дочки у британському Солсбері. Британія поклала відповідальність за застосування сили на Росію і вислала 23 російських дипломатів. До заходів у відповідь приєдналася низка країн Заходу і НАТО. На що Росія ввела дзеркальні заходи.

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися