Генсек ПАРЄ відреагував на звинувачення України щодо корупції в Асамблеї

26 квітня 2018, 20:37
811
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Турбйорн Ягланд

Генеральний секретар ПАРЄ Турбйорн Ягланд відреагував на зауваження українського представника Олексія Гончаренка щодо корупційних зустрічей.

Як передає Укрінформ, Ягланд прокоментував звинувачення щодо зустрічей з колишнім послом Азербайджану, однак привітання Росії з результатами "виборів" генсек ПАРЄ не згадав. Ягланд використав аргументи про необхідність зустрічей з представником Азербайджану з нагальних робочих питань.

Також очільник ПАРЄ вважає, що український депутат Олексій Гончаренко, згадуючи його у своєму виступі, "зловживає доповіддю" та "намагається почати політичну боротьбу".

Раніше представник України в ПАРЄ та нардеп Гончаренко нагадав, що екс-президент асамблеї Педро Аграмунт був на виборах в Росії та в Криму і заявив, що вибори пройшли чудово.

Після свого виступу генсек залишив залу засідань, але тема була піднята знову, - наступний представник від України, народний депутат Борислав Береза на зауваження генсека на адресу Гончаренка заявив, що слова Ягланда безпідставні, бо сам Ягланд відправив листа російському президенту, привітавши його з перемогою на виборах, не згадавши про незаконність виборів в анексованому Криму.

"Генеральний секретар звинувачує Гончаренка в маніпуляції, але маніпуляція – це відправити вітання президенту РФ, в якому немає жодного слова про проведення президентських виборів в окупованому Криму", - сказав Береза.

Чорна ікра, килими та повії: представники ПАРЄ розповіли про способи підкупу з боку Азербайджану

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи погодилася з тим, що корупційні методи "переконання" депутатів щодо зміни їхньої політичної позиції використав не тільки Азербайджан, а й інші країни-члени Ради Європи. У ході дискусії низку своїх аргументів висловили й українські делегати.

Головне

Події

Вчора, 18:53

article_img
На Донбасі внаслідок обстрілів поранено двох українських бійців
Футбол

Вчора, 13:13

article_img
Коли і де дивитися матч Ліги Європи Айнтрахт - Шахтар
Футбол

Сьогодні, 01:07

article_img
Визначилися всі учасники 1/8 фіналу Ліги Європи

Вибір редакції

Made in Ukraine

Вчора, 12:00

article_img
Harley, стережися. В Україні розробили електричний мотоцикл
Політика

Вчора, 13:45

article_img
Особистий кабінет. Як перевірити себе в Державному реєстрі виборців
Фінанси

Вчора, 10:15

article_img
Катерина Рожкова: Власники більше 10 банків не розуміють, що з ними робити. У них є три варіанти