Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Генсек ООН заявив, що іноземні військові заважають вирішенню конфлікту в Сирії

16 січня, 23:29
286
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Генсек ООН вважає, що шляхи вирішення конфлікту в Сирії має шукати населення країни

Генеральний секретар Організації об'єднаних націй (ООН) Антоніу Гутерреш заявив, що велика кількість військових інших держав не сприяє врегулюванню конлфікта в Сирії.

Таким чином генсек ООН прокоментував бажання Коаліції по боротьбі з терористичною організацією Ісламська держава створити "сили охорони кордону", передає Анадолу.

"Занадто багато країн мають війська в Сирії. Думаю, що якби сирійський народ міг сам вирішити свої проблеми, можливо, було б краще", - заявив Гутерреш.

Раніше прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин звинуватив США в легалізації терористів через створення "сили охорони кордону" Сирії на основі загонів Союзу демократичних сил.

Нагадаємо, керівництво коаліції боротьби з терористичною організацією Ісламська держава заявило про створення "сил охорони кордону" Сирії на основі Союзу демократичних сил. Район базування нового формування - долина Євфрату.

Сирійські курди в складі Союзу демократичних сил є союзниками США в Сирії. Американська авіація і спецназ допомагали курдам відбити у ІД міста Манбідж в 2016 році та Ракки в 2017 році. Вашингтон постачає СДС зброю і спорядження, що викликає незадоволення Туреччини, яка вважає ці формування філією Робочої партії Курдистану. Ця організація бореться за самовизначення курдів в Туреччині збройним шляхом і визнана офіційною Анкарою терористичною.

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ