Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Генпрокурор Чайка вимагає від Великої Британії повернути до РФ понад 500 млрд рублів

8 квітня, 18:47
4693
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Генеральний прокурор Російської Федерації Юрій Чайка

Генпрокурор Росії Юрій Чайка вимагає від Великої Британії повернути до РФ понад 500 млрд рублів, виведених туди громадянами Росії, що ховаються від російського правосуддя. Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

Він заявив, що починаючи з 2002 року, до Великої Британії були направлені запити про видачу 61 особи, які обвинувачуються або вже засуджені в Росії за скоєння економічних злочинів. Сума збитків становить понад півтрильйона рублів.

«Тобто вкрали в Росії, тепер Велика Британія забере все у свій бюджет. Злочинців можуть залишити собі, а гроші поверніть. Це гроші наші», - додав Чайка.

Також генеральний прокурор Російської Федерації прокоментував ухвалений Лондоном раніше закон про кримінальні фінанси.

«Тепер будь-який іноземний власник майна зобов'язаний буде пояснити походження цих активів. І я вас запевняю, що багатьом з них зробити це буде дуже важко. І ми дуже сподіваємося, що цей закон буде застосовуватися владою Великобританії відповідно до норм цивілізованої держави, а не за принципом «грабуй награбоване», - заявив генпрокурор.

У 2017 році уряд Великої Британії ухвалив закон про кримінальні фінанси, який дозволяє вилучати нерухомість у осіб, які не зможуть пояснити походження власних активів.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися