Голова ВЦВГД відповів критикам передноворічного опитування у Криму та відправив їх не морочити голову і вчити дружин варити щі

11 коментувати
ВЦВГД заявив, що жителі Криму згодні на перебої з електрикою

ВЦВГД заявив, що жителі Криму згодні на перебої з електрикою

Голова ВЦВГД Валерій Федоров відповів тим, хто критикував опитування в окупованому Криму, який показав, що більшість жителів півострова готові потерпіти перебої в електропостачанні

"Дерьмометам, які збудились з приводу нашого опитування у Криму та Севастополі, відповідати не буду. Це всі персонажі відомі, сто разів вжиті, продані і куплені, так що розмовляти з ними вважаю нижче своєї гідності", - такими словами Федоров почав свій пост на Facebook.

Він підкреслив, що своє пояснення публікує для тих, хто "щиро сумнівається в отриманих даних з різних міркувань" і висловив надію, що його "лікбез" "допоможе привести мізки у працездатний стан".

На питання про те, чи можна вірити опитуванням людей, які сидять за новорічним столом, "а то й лежать мордою в салаті", він відповів, що опитування проходило з 14 до 19:00 31 грудня та з 10:30 до 15:00 1 січня. "П'яних та мукаючих респондентів - не зафіксовано", - стверджує глава ВЦВГД.

На друге питання, чи можна вірити опитуванням, які доручив проводити Путін, він відповів, що можна, навіть якщо його доручив проводити Обама чи Ердоган.

«Не важливо, хто доручає - важливо, ХТО проводить. Так що на кон ми ставимо свою репутацію. Довіряєте нам - вірте і цим опитуванням. Ні - йдіть далі і не морочте собі й іншим голову", - обґрунтував Федоров.

Наступний пункт стосувався вибірки Кримчан. Федоров розповів, що на підставі опитування 3.000 кримчан можна говорити за весь Крим.

"Важливо не скільки опитувати, а як. Ми знаємо, як. І наші колеги, незалежно від переконань, знають. А ви, швидше за все, не знаєте. Так що, знову-таки, не морочте собі й іншим голову. Визнайте за професіоналами право знати те, чого не знаєте ви. Або вчіть свою дружину щі варити", - болісно відреагував на критику Федоров.

Федоров додав, що якщо проводити опитування не на Новий Рік, то опитування може дати інші результати, але, швидше за все, опитування дасть ті ж самі результати.

"Тут важливий не час опитування, а дилема, що стоїть перед Кримом: Терпіти перебої до 1 травня, поки повністю запрацює енергоміст - або погодитися з визнанням Криму українським. А кримчани свій вибір зробили, і що б ви там собі не думали, його нічого не змінить", - заявив соціолог.

Раніше ВЦВГД заявив, що жителі Криму згодні на перебої з електрикою. Також у ВЦВГД розповіли, що 93,1% кримчан не згодні на укладення контракту з українською стороною на постачання електроенергії в Крим і Севастополь, якщо у ньому буде зазначено, що вони є частиною України.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: