Глава Євроради запропонував компроміс заради збереження Великобританії в ЄС

0 коментувати
Бути чи не бути разом - ось у чому питання

Бути чи не бути разом - ось у чому питання

Голова Європейської Ради Дональд Туск представив главам держав союзу новий план збереження Великобританії в ЄС, передає РБК

Зокрема, в листі, Туск виклав суть своїх пропозицій по чотирьом основним вимогам британського прем'єр-міністра Девіда Кемерона.

Мова йде про введення обмежень на виплату допомоги мігрантам у Великобританії, проведення заходів по зміцненню конкуренції та збільшенню повноважень національних парламентів, а також про надання фінансових та економічних гарантій для країн, що не входять в зону євро.

"Збереження єдності Євросоюзу - це найсерйозніший виклик для нас, і головна моя мета на моїй посаді", - пише Туск до глав держав ЄС.

Зокрема, глава Євроради запропонував країнам - членам ЄС внести поправки в наднаціональне законодавство, згідно з якими, буде запроваджені обмеження щодо  більш тісної інтеграції, розмір дитячої допомоги буде проіндексований з урахуванням стандартів життя тієї країни, де знаходиться дитина.

Процес включення робітників-мігрантів в систему соціальних виплат буде тривати до чотирьох років. Також Туск пропонує блокувати рішення ЄС, якщо 55% в національному парламенті виступають проти.Заходи, запропоновані Туском, повинні бути схвалені на саміті Євросоюзу 18-19 лютого.

Девід Кемерон відреагував на публікацію проекту угоди, заявивши, що він демонструє реальний прогрес у тих сферах, реформування яких хоче Великобританія, однак попереду ще багато роботи.
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: