Герцог і герцогиня Кембриджські відправились з дітьми у дипломатичний тур по Європі

17 липня 2017, 16:53
Герцог і герцогиня Кембриджські разом зі своїми дітьми прибули до Варшави, звідки починається їхній візит до Польщі і Німеччини

Як повідомляє ВВС Україна, п'ятиденний тур по двох країнах відбудеться на запит Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності.

Діти подружжя, 3-річний принц Джордж і 2-річна принцеса Шарлотта будуть присутні щонайменше на кількох подіях під час візиту.

Відео дня

Очікується, що герцог Вільям та герцогіня Кетрін у Варшаві відвідають Музей Варшавського повстання, зустрінуться з людьми, які пережили Голокост. Також відвідають колишній концтабір Штуттгоф, де загинули 65 тис. людей. Крім того, герцог і герцогиня Кембриджські побувають у верфі Гданська, де зароджувався польський рух "Солідарність".

У Німеччині королівське подружжя матиме особисту зустріч з канцлером Ангелою Меркель, перед тим, як відвідають Бранденбурзькі ворота, символ об'єднання Німеччини. У німецькому Гейдельбергу вони візьмуть участь у змаганнях на човнах.

Для принца Джорджа і принцеси Шарлотти це перша офіційна поїздка до континентальної Європи.

Міністерство закордонних справ Великої Британії сподівається, що це нагадає людям про міцність зв'язків, які існуватимуть і після того, як Велика Британія залишить ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X