Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ФСБ РФ пояснила причини масової перевірки іноземних кораблів, які прямують до України

3 травня, 17:54
1812
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прикордонне "управління" ФСБ РФ в окупованому Криму пояснило причини масової перевірки іноземних суден, які прямують до України через Керченську протоку.

Як повідомляє РБК, перевірка ФСБ суден в Керченській протоці проходить для забезпечення безпеки будівництва Кримського моста і безпеки мореплавання.

Також в "управлінні" російського відомства додали, що "є необхідність запобігати спробам незаконної контрабанди зброї і вибухових речовин, проникнення осіб, причетних до міжнародних терористичних і екстремістських організацій, і незаконних мігрантів".

"Ми знаходимо повне розуміння у іноземних моряків важливості реалізації даних заходів і, в свою чергу, попереджаємо їх про можливі провокації в Азовському морі з боку українських силовиків", - заявили представники окупаційної адміністрації.

Також вони додали, що "перевірки проводяться відповідно до міжнародного морського права, зауважень і претензій з боку іноземних судновласників до російських прикордонних органів не надходило".

Раніше в Держприкордонслужбі України заявили, що з 30 квітня російські прикордонники щодня зупиняють кораблі для огляду та ідентифікації. Деякі кораблі росіяни перевіряють по кілька разів.

В українському прикордонному відомстві додали, що Росія почала "жорстку політику затримання і огляду суден".

 

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися