Франція засуджує анексію Росією окупованих територій України — Макрон

30 вересня, 20:46
Еммануель Макрон (Фото:Caroline Blumberg/Pool via REUTERS)

Еммануель Макрон (Фото:Caroline Blumberg/Pool via REUTERS)

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон.

Він наголосив, що такі дії країни-агресора – це серйозне порушення міжнародного права та суверенітету України.

«Я рішуче засуджую незаконну анексію Росією Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України. Це серйозне порушення міжнародного права та суверенітету України», - написав він.

Відео дня

Макрон додав, що Франція продовжуватиме підтримувати Україну в протистоянні російській агресії та відновленні повного суверенітету над усією територією.

30 вересня президент США Джо Байден заявив, що американська сторона засуджує шахрайську спробу Росії анексувати українську суверенну територію. Вашингтон і надалі підтримуватиме Україну в її боротьбі за визволення своїх земель.

27 вересня російські окупанти оголосили «результати» псевдореферендумів на території тимчасово окупованих районів у Херсонській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.

https://www.youtube.com/watch?v=dRNcFkHhe44

Пропагандисти стверджують, що у Луганській області «приєднання» до країни-агресора РФ нібито «підтримали» 98,42% мешканців, у Запорізькій області – 93,11%, у Херсонській області – 87,05%, у Донецькій області – 99,23% мешканців.

Кремлівський диктатор Володимир Путін заявив, що підписав указ про "визнання Херсонської та Запорізької областей незалежними територіями".

Показати ще новини
Радіо НВ
X