Фільтруйте базар на виході. Російська діаспора в Канаді написала звернення до Лаврова мовою його керівництва

11 коментувати
Лавров звинуватив уряд екс-прем'єра Харпера в сліпому слідуванні вимогам української діаспори

Лавров звинуватив уряд екс-прем'єра Харпера в сліпому слідуванні вимогам української діаспори

Представники російської діаспори в Канаді зробили заяву у відповідь на резонансний коментар міністра закордонних справ Сергія Лаврова, який звинуватив уряд канадського екс-прем'єра Стівена Харпера в сліпому слідуванні вимогам "оскаженілих представників української діаспори в Канаді"

Своє звернення вони опублікували на сторінці Canadians for Democracy in Russia - CDR в Facebook.

"Пан Лавров, звертаємося до вас від імені "оскаженілої" російської діаспори в Канаді і, щоб було більше розуміння, мовою вашого начальства: фільтруйте базар на виході. Від того, що через РосСпівробітництво ваш МЗС тут зібрав невелику зграю, яка кричить "Крим Наш", вони аж ніяк не стали провісниками думки всіх росіян, які проживають в Канаді", - йдеться в заяві.

У ній наголошується, що кількість росіян, які проживають в Канаді та не погоджуються з політикою сучасної РФ, дуже і дуже велика.

Крім того, представники діаспори зазначають, що сьогоднішнє російське керівництво зробило все можливе, щоб узурпувати російський "демократичний триколор і перетворити його на символ виключно держави агресора та узурпатора".

"Хотілося б розповісти вам про дивовижний факт. У Канаді, таки так, є демократія, заснована на Вестмінстерській системі. І ви прийдете ще в більше здивування, що обрані депутати висловлюють думку не тільки "оскаженілих" українців, але й "оскаженілих" росіян, прибалтів, французів, а також ваших улюблених "поносимих" зі всіх каналів англо-саксів", - додали вони.

Пан Лавров,Звертаємося до вас від імені "шаленій" російської діаспори в Канаді і, щоб було більше розуміння, на...

Опубліковано Канадці for Democracy in Russia - CDR 27 січня 2016 р.

Раніше 26 січня під час підсумкової прес-конференції за 2015 рік Сергій Лавров зробив резонансну заяву про роль української діаспори у зовнішній політиці колишнього уряду Канади.

"Останні два роки взагалі були періодом втрачених можливостей у відношенні з Канадою, коли різко русофобську лінію раптом взяв попередній уряд, згорнув двосторонні зв'язки, ввів санкції проти російських фізичних і юридичних осіб, припинив співпрацю міжурядової комісії з торгово-економічних питань", - заявив він. За словами Лаврова, уряд Харпера приймав імпульсивні дії, "взявши курс на сліпе слідування вимогам оскаженілих представників української діаспори в Канаді".

На відео - з 28:05 хвилини.


ВІДЕОНагадаємо, раніше повідомлялося, що за результатами виборів до парламенту Канади увійшли десять вихідців з України. Пізніше стало відомо, що міністром міжнародної торгівлі Канади стала етнічна українка.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: