Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рада ЄС оштрафувала Австрію на 26,82 млн

29 травня, 18:05
346
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дані про дефіцит державного боргу і заборгованість важливі для координації економічної політики - Рада ЄС

Фото: Andrey Belenko/Flckr

Європейська Рада наклала на Австрію штраф в розмірі 26,82 млн. євро через маніпуляції з даними про борги в землі Зальцбург.

Штраф випливає з розслідування, ініційованого у 2016 році, і стосується спотворення даних про державні боргові зобов'язання в 2012 і 2013 роках, повідомляється на сайті ЄС.

В ході розслідування була виявлена ​​серйозна недбалість трьох австрійських державних органів: Державного суду з аудиту, Державному департаменті і уряді Зальцбурга.

Ці відомства не змогли забезпечити відповідні механізми компіляції даних і процедури їх подання, що дозволило бюджетному підрозділу Державного департаменту спотворювати і приховувати фінансові операції. Це призвело до того, що Австрія надала невірні дані в статистичне бюро ЄС Євростат.

Це другий раз, коли було накладено штраф за маніпулювання даними в рамках фіскального нагляду ЄС. Перший був введений відносно Іспанії в липні 2015 року.

Рада може прийняти рішення про накладення штрафу на державу-член з метою забезпечення бюджетного нагляду в зоні євро. Таким чином в ЄС хочуть уникати спотворення даних про дефіцит і борги, будь то навмисно чи через серйозну халатність.

Єврокомісія: Країнам, які відмовляться приймати біженців, загрожують судові позови і штрафи

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися