Провокації з боку Кремля. Немає нічого незвичайного у відпрацюванні Росією ракетних ударів по Естонії, вони тренуються нападати — Міноборони

22 червня, 15:04
Калле Лаанет (Фото:ALDE Party/www.flickr.com)

Калле Лаанет (Фото:ALDE Party/www.flickr.com)

Міністр оборони Естонії Калле Лаанет заявив, що «немає нічого незвичайного» в тому, що країна-агресор Росія проводить навчання з відпрацюванням ракетних ударів по Естонії, оскільки Кремль «давно практикує завоювання інших країн».

Про це повідомляє ERR.

"Коли Росія проводить військові навчання, як би вони не називалися, вони зазвичай тренуються нападати на інші країни. На жаль, Росія вже давно практикує завоювання інших країн. У цьому немає нічого незвичайного», - сказав Лаанет.

Відео дня

За його словами, на відміну від Росії, Естонія самостійно або зі своїми союзниками по НАТО завжди практикує лише оборонну діяльність.

«Тут уже ідеологічна різниця щодо того, що відпрацьовувати – завоювання чи оборону», – сказав він.

Міністр вважає, що підвищення обізнаності щодо поведінки Росії допоможе краще пояснити, чому необхідно посилити захист країн на східному крилі НАТО.

«Сьогодні, коли ми перебуваємо напередодні однієї з найважливіших подій, саміту НАТО, нам необхідно пояснити союзникам реальну ситуацію, відчуття небезпеки. Виходячи з цього, ми маємо говорити те, що є насправді», - сказав він.

Російські війська влаштовують провокації з імітацією ракетних ударів територією Естонії.

Відпрацювання ударів по території сусідньої країни в рамках військових навчань ЗС РФ відбувається на тлі підготовки країн НАТО до саміту в Мадриді, на якому буде обговорено питання загрози з боку кремлівського режиму.

При цьому, згідно з повідомленнями влади Естонії, у суботу, 18 червня, у її повітряний простір залетів російський військовий вертоліт Мі-8.

У зв'язку з цим МЗС країни викликало до себе для пояснень посла РФ.

https://www.youtube.com/watch?v=KKd9-CeERQU&t=3s

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X