Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ердоган пригрозив Австрії наслідками через анонсоване закриття мечетей і висилку імамів

11 червня, 19:05
405
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Реджеп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Ердоган пригрозив Австрії наслідками через плани Відня закрити сім мечетей і вислати біля 40 імамів.

За словами Ердогана, рішення канцлера Австрії Себастьяна Курца може йому "дорого коштувати".

"Ви ще молоді, і вам потрібен досвід. Ваша недосвідчена поведінка може вам дорого коштувати", - цитує Ердогана Hurriyet Daily news.

Президент Туреччини вважає, що рішення влади Австрії може стати початком "нових хрестових походів". Ердоган закликав Захід, і зокрема, Німеччину "поставити канцлера Австрії на місце".

"В іншому випадку ситуація може вийти з-під контролю. Ми можемо зробити кілька кроків у відповідь...", - заявив Ердоган.

8 червня влада Австрії в рамках боротьби з радикальним політичним ісламом заявила про плани видворення кількох імамів та закриття сімох мечетей. Йдеться про закриття мечеті турецьких націоналістів у Відні та розпуск організації "Арабська релігійна спільнота", якій належать шість мечетей.

За словами глави МВС Австрії Герберта Кікла, який представляє праворадикальну Австрійську партію свободи, це "лише початок". Загалом чиновники планують перевірити 60 із 260 імамів Австрії.

 

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 11:55

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися