Експерти Давосу передрекли Росії серйозні проблеми економічного порядку

0 коментувати
Росії загрожує її економіка

Росії загрожує її економіка

Доповідь, заснована на опитуванні 750 членів Всесвітнього економічного форуму, опублікована за тиждень до офіційного відкриття майданчика в Давосі, описала основні загрози для Росії економічного порядку в 2016 році, повідомляє РБК

Зокрема, в новому році РФ будуть загрожувати бюджетний дефіцит, гіперінфляція і безробіття. Москва і її партнери в Центральній Азії зі 100-відсотковою ймовірністю зіткнуться з бюджетним дефіцитом через падіння цін на нафту і внутрішнього попиту.

Інфляція чекає Росію і її сусідів з 86-відсотковою ймовірністю, передрікають аналітики. Цьому посприяє знецінення національних валют по відношенню до долара, скорочення держрезервів, а також ймовірна нездатність влади провести глибокі структурні і бюджетні реформи, необхідні для підтримки економічного зростання.

Таким чином, перед Росією стоять виклики не геополітичної, а економічної природи.

Однак, незважаючи на це, РФ будучи енергетичною державою та володіючи другим за величиною у світі ядерним арсеналом, продовжить грати активну роль в геополітичному світопорядку.

Опитані експерти вважають, що російське майбутнє залежить від балансу між модернізацією і опорою на експорт сировини і того факту, що нинішнє керівництво все частіше дивиться на Схід, сподіваючись на зміцнення політико-економічних зв'язків.

Раніше, міністр фінансів РФ Антон Сілуанов заявив, що якщо російський держбюджет не привести у відповідність з поточною економічною ситуацією, країну чекає криза, схожа на 1998-99 рр.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: