Джемілєв прокоментував проведення "виборів" в Держдуму Росії в Криму

16 вересня 2016, 10:21
1769
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Джемілєв не має ілюзій щодо дій РФ в Криму

Росія напише потрібні результати так званих виборів в Держдуму РФ в Криму, заявив лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв в інтерв'ю Укрінформ

"Те, що в Росії напишуть потрібні цифри, навіть якщо ніхто не прийде на вибори, не треба сумніватися. Але зараз влада докладає великі зусилля, щоб змусити людей йти на вибори. Я знаю кілька випадків, коли співробітники ФСБ говорили кримським татарам, що вони повинні зайти в кабіну, сфотографувати, за кого проголосували, і показати, що вони взяли участь у цих виборах. Тоді буде прийнято рішення, чи залишаться люди на роботі", - розповів Джемілєв.

При цьому він підкреслив, що такий підхід є суттєвим важелем, тому що людей можуть позбавити засобів до існування.

"Ми вважаємо, що може бути так, що близько 10% кримських татар будуть змушені взяти участь у виборах, особливо з числа тих, хто працює в бюджетній сфері", - додав Джемілєв.

Раніше глава Междлісу Рефат Чубаров назвав наміри Росії провести вибори в анексованому Криму "незаконними і злочинними", а організаторів виборів – "злочинцями".

Чубаров наголосив, що 18 вересня "не повинно бути жодної чесної людини на виборчих дільницях Криму".

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не визнавати вибори в Державну думу Росії на території тимчасово окупованого РФ Криму і Севастополя.

Заяву до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей і міжнародних організацій народні депутати ухвалили на засіданні у четвер, 8 вересня.

За відповідний документ свій голос віддали 269 парламентаріїв.

.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше