Держдеп США прокоментував заборону в Росії фонду мільярдера Сороса

1 коментувати
Росіяни, як і інші народи, заслуговують на відкритий ринок ідей, прозоре та підзвітне правління

Росіяни, як і інші народи, заслуговують на відкритий ринок ідей, прозоре та підзвітне правління

Державний департамент США прокоментував заборону Росією фонду американського мільярдера Джорджа Сороса, повідомляє DW

За словами офіційного представника Держдепартаменту Марка Тонера, США висловлюють стурбованість з приводу рішення російської влади визнати фонди "Відкрите суспільство" і "Сприяння", засновані американським фінансистом і благодійником Джорджем Соросом "небажаними організаціями" в Росії.

У Вашингтоні закликають російську владу поважати свободу думок, мирних зібрань та об'єднань, а також верховенства закону.

Визнання фонду "Відкрите суспільство" та Інституту "Відкрите суспільство" фонду "Сприяння" так званими "небажаними організаціями" ще більше обмежить діяльність громадянського суспільства у Росії на благо російського народу".

"Це є ще одним прикладом зростаючого придушення російським урядом незалежних голосів і свідомим кроком до подальшої ізоляції російського народу від решти світу", - впевнений Марк Тонер.

Крім того, Держдеп з глибокою стурбованістю фіксує в Росії зростаючі обмеження щодо незалежних ЗМІ, громадянського суспільство, членів груп меншин, і тих, хто прагне, щоб їх голос почули в уряді.

Виходячи з цього, США закликають Москву виконувати свої міжнародні зобов'язання, поважаючи свободу думок, мирних зібрань та об'єднань, а також верховенства закону. Росіяни, як і інші народи, заслуговують відкритого ринку ідей, прозорого та підзвітного правління, рівності всіх перед законом і можливості реалізовувати свої права, не побоюючись відплати.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура Російської Федерації визнала небажаними іноземні некомерційні організації, а саме, фонд Відкрите суспільство та фонд Сприяння мільярдера Джорджа Сороса.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: