Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Держдеп США привітав рішення України продовжити дію закону щодо особливого статусу Донбасу

12 жовтня, 03:23
268
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

США закликали Росію приєднатися до України у врегулюванні конфлікту на Донбасі

Офіційний Вашингтон підтримав рішення Верховної Ради України щодо продовження дії Закону Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, назвавши це "сміливим кроком", йдеться в офіційній заяві Держдепартаменту США.

"Сполучені Штати вітають рішення українського парламенту та вищого керівництва держави щодо продовження дії закону про спеціальний статус підконтрольних Росії територій східноі України",- зазначили в дипломатичному відомстві США.

Як наголосили в Держдепі, це "демонструє тривалу відданість України мирному врегулюванню конфлікту та імплементації Мінських домовленостей".

У Вашингтоні назвали це "сміливим кроком України в напрямі миру", що підкреслює тривалу неспроможність Росії виконати свої зобов’язання згідно з Мінськими домовленостями.

США також закликали РФ "долучитися до мирного процесу" й забезпечити повне та всеосяжне припинення вогню, а також скасування фіктивних виборів, які Росія має намір провести в підконтрольних їй частинах східних областей України.

"Сполучені Штати продовжують підтримку зусиль Франції й Німеччини в рамках Нормандського формату щодо подальшої імплементації Мінських домовленостей та залишаються відкритими до діалогу з Москвою про шляхи відновлення територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів",- підкреслюється в заяві Держдепартаменту США.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада продовжила дію закону №9153 про продовження особливого статусу Донбасу до 31 грудня 2019 року. Документ також підписав Президент України Петро Порошенко.

 

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 08:10

article_img
Саудівська Аравія відкинула звинувачення Сенату США у вбивстві журналіста Хашукджі

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися