Держдеп озвучив свою позицію щодо миротворців ООН на Донбасі

7 вересня 2017, 09:14
2580
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Держдеп озвучив свою позицію щодо миротворців ООН на Донбасі  - фото

Кадр з відео

У Держдепі наполягають на розміщенні миротворців на всій території Донбасу, заявила Хізер Нойєрт

США з обережністю коментують пропозицію Росії про розміщення миротворчих сил ООН на території східної України

Водночас, як заявила офіційний представник Державного департаменту Хізер Нойєрт, Вашингтон наполягає, що миротворці ООН повинні бути розміщені на всій території Донбасу, а не тільки на лінії розмежування, повідомляє Associated Press.

У Держдепі вважають, що питання відправлення сил ООН на схід України "варто вивчити". У США впевнені, що така миротворча сила здатна захистити жителів країни будь-якого етнічного походження й допомогти відновити суверенітет держави.

"Будь-яка подібна миротворча сила повинна отримати широкий мандат для забезпечення миру та безпеки на всій окупованій території України", - сказала Нойєрт.

Нагадаємо, Росія направила в ООН проект резолюції про розміщення миротворчого контингенту на Донбасі. У резолюції йдеться про розміщення миротворців ООН на лінії зіткнення, а не на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Цьому передувала заява президента РФ Володимира Путіна, в якій він висловився за введення миротворців ООН на Донбас. Однак глава Кремля хоче, щоб миротворці не заходили за лінію зіткнення.

У свою чергу в МЗС України заявили, що його заява - це чергова спроба Росії, яка сама є стороною конфлікту, представити агресію внутрішнім українським конфліктом і спотворити саму мету проведення миротворчої операції.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською