Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Держдеп назвав Україну частиною історичного Заходу

7 червня, 11:20
487
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Весс Мітчелл:Заходу необхіден об'єднавчий принцип, а не лише інституції. Інституції це засіб, а не мета

Помічник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Весс Мітчелл назвав Україну та Грузію частиною історичного Заходу.

Про це помічник держсекретаря  заявив під час виступу в аналітичному центрі Heritage Foundation.

За словами Мітчелла, необхідно сприймати Захід, як спільноту демократичних країн, які об'єднані історією, культурою та спільними жертвами.

"Деякі його члени це старі демократії, а деякі - ні. Деякі є членами ЄС, чи НАТО, а інші - ні. Деякі слабкі, а деякі сильні. Деякі географічно захищені, інші ж - мають вразливу позицію. Україна та Грузія є членами Заходу і історично, і через вибір їх народів. Британія залишиться у серці Заходу і після Брекзіту. Суть у тому, що необхіден об'єднавчий принцип, а не лише інституції. Інституції це засіб, а не мета", - цитує Мітчелла Голос Америки.

Заступник держсекретаря наголосив, що США будуть посилювати санкції щодо Росії у відповідь на її агресію доки президент Володимир Путін не обере інший шлях.

Мітчелл наголосив, що "Китай та Росія націлені на розкол США".

Територія історичного Заходу залишається спірним питанням для істориків і філософів. Частина вчених вважає історичним ядром Заходу тільки європейські країни західного християнського обряду і країни Північної Америки, інші - європейські країни як західного, так і східного християнського обряду, включно з Росією, Грузією і Вірменією. У деяких випадках до Заходу відносять країни Латинської Америки, ПАР, а також із застереженнями Японію і Туреччину після вестернізації, проведеної в 19-20 столітті.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 11:36

article_img
ЄС назвав основними загрозами для світового ладу російських хакерів і джихадистів

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися