Кремль панікує через майбутню поразку Росії у війні, але сповнений рішучості воювати далі — розвідка Естонії

17 березня, 16:53
Російський диктатор Володимир Путін (Фото:Sputnik/Dmitry Lobakin/Pool via REUTERS)

Російський диктатор Володимир Путін (Фото:Sputnik/Dmitry Lobakin/Pool via REUTERS)

Російське керівництво, за даними розвідки Естонії, вкрай нервує з приводу можливої військової поразки в Україні, проте Кремль сповнений рішучості воювати далі.

Про це повідомляє Bild із посиланням на Службу зовнішньої розвідки Естонії.

За даними відомства, радикальна фракція правлячої еліти намагається «вийти на перший план», але водночас і менш радикальні верстви російського керівництва почали робити досить екстремістські заяви.

Відео дня

«Їхня поведінка може бути ознакою паніки; можливо, вони усвідомили, що війна в Україні була величезною помилкою, яку неможливо виправити, і що єдиний шлях — продовжувати воювати, причому дедалі радикальнішими методами», — йдеться у звіті розвідки.

Естонські спецслужби не відкидають, що російський диктатор Володимир Путін спеціально створив таку ситуацію в політичних елітах.

"Це також може бути частиною тактики Путіна - дозволити радикалам вийти на перший план, щоб показати, що у разі його зникнення біля керма стане ще більш екстремістська група", - зазначають у Службі зовнішньої розвідки.

У відомстві припускають, що така тактика пояснює прихильність Путіна до власника ПВК Вагнер Євгена Пригожина та лідера Чечні Рамзана Кадирова, які є одними з найрадикальніших представників у російських політичних колах.

Якщо «зростання впливу радикалів у правлячій еліті» справді є частиною плану Путіна, то ця стратегія може нашкодити йому самому, зазначають в естонській розвідці.

Якоїсь миті диктатору буде «важко приборкати ультрарадикалів, підбадьорених їх зростаючим впливом». І в цьому плані Пригожин та Кадиров особливо небезпечні, оскільки "у кожного з них, по суті, є своя приватна армія", йдеться у звіті відомства.

Показати ще новини
Радіо NV
X