Будь-яка атака КНДР на США та їх союзників зустріне "масивну і більш потужну військову відповідь" - глава Пентагону

3 вересня 2017, 23:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Будь-яка атака КНДР на США та їх союзників зустріне "масивну і більш потужну військову відповідь" - глава Пентагону - фото

Джеймс Меттіс

Глава Пентагону Джеймс Меттіс, коментуючи нові балістичні випробування Північної Кореї після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, заявив, що Вашингтон готовий відповісти військовими заходами на будь-яку загрозу США та їх союзникам, повідомляє Reuters

"Будь-яка загроза США і їх територій, включаючи Гуам або (території) наших союзників зустріне військову відповідь - одночасно масивну і більш потужну", - сказав він.

Також глава Пентагону зазначив, що США не прагнуть до "повного знищення" КНДР, мають такі можливості.

"Ми не прагнемо до повного знищення будь-якої країни, зокрема Північної Кореї. Як я сказав, у нас є багато варіантів, як це зробити", - заявив Меттіс.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп заявив, що крім посилення санкцій проти Північної Кореї США розглядають можливість припинення торговельних відносин із кожною країною, яка співпрацює з КНДР.

Нагадаємо, 2 вересня влада КНДР заявила, що розробила водневий боєзаряд, який досить компактний для установки на міжконтинентальну балістичну ракету. Лідер КНДР Кім Чен Ин був присутній при роботах по установці такого боєзаряду на ракету в Інституті ядерних озброєнь.

Після цього, 3 вересня, влада Південної Кореї заявила про можливе, вже шосте за останній час, випробування ядерної зброї КНДР. Приводом для цього став землетрус магнітудою 5,6, можливо, штучного походження, на території Північної Кореї.

Уряд Японії проаналізував дані Японського метеорологічного агентства і прийшло до висновку, що Північна Корея дійсно провела нові ядерні випробування.

ООН засудила всі попередні ядерні випробування КНДР. У свою чергу Пхеньян став погрожувати нанесенням удару по острову Гуам, де розташована військова база США.

Всі подробиці читайте в спецтемі НВ Напруга навколо КНДР.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал