Британський парламент закликав розширити санкції проти Росії

0 коментувати
Британські парламентарі вважають, що санкції не зменшили подальшу російську військову агресію

Британські парламентарі вважають, що санкції не зменшили подальшу російську військову агресію

Британські парламентарі закликали розширити санкції проти Росії, так як діючі мали мінімальний вплив на військову політику Кремля

На думку британських парламентарів, санкції не змусили РФ переглянути свої військові і геополітичні амбіції, повідомляє DW.

Виходячи з цього, оборонний комітет парламенту закликав уряд розширити список представників російських владних структур, проти яких мають бути застосовані санкції, а також рекомендував оновити і розширити санкції ЄС проти Росії.

У доповіді комітету йдеться про те, що хоча санкції завдали Росії економічного збитку, "вони не зменшили подальшу російську військову інтервенцію", а також не допомогли з втіленням мінських угод. Як зазначається,  обмежувальні заходи  мали "мінімальний вплив на військову політику Росії".

В цій же доповіді парламентарі закликали НАТО рішуче реагувати на нарощування Росією військової сили, посилити кадровий склад фахівців з російського питання та активізувати боротьбу з російською пропагандою.

Відносини між Росією і ЄС значно погіршилися після російської агресії проти України - анексії Криму та вторгнення в східні області країни. ЄС в наприкінці 2015-го продовжив раніше введені антиросійські санкції ще на півроку, а США в грудні підсилили санкційний тиск на Кремль, ввівши додаткові обмеження проти російських компаній, які працюють в окупованому Криму.

В цілому, Захід впевнений, що санкції залишаться в силі до повного виконання Російською Федерацією Мінських угод.

1 липня Рада ЄС продовжила економічні санкції щодо Росії ще на півроку, до 31 січня 2017 року.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: