Британія заморозила політичні контакти з Росією

26 жовтня 2015, 10:25
Британія практично повністю перервала політичні контакти між Лондоном і Москвою на тлі російського втручання в Україні та Сирії, заявив в інтерв'ю газеті Times посол РФ у Великобританії Олександр Яковенко

"Практично всі політичні контакти були раптово перервані з британської ініціативи, політичний діалог на вищому рівні, між лідерами, припинився. На міністерському рівні теж спостерігається застій", - цитує Яковенка російське агентство.

Відео дня

"Форуми для дискусій у сферах торгівлі та економічного співробітництва, на яких ми обговорювали теми, які представляють взаємний інтерес, заморожені, наукові зв'язки - фактично перервані, і єдиною сферою (контактів) є культура", - уточнив російський дипломат.

Також, за його словами, чисельність співробітників посольства РФ в Лондоні зменшилася через відмови британської влади у наданні віз російським дипломатам.

Яковенко розповів, що нещодавно на зустрічі з політичним директором МЗС Великобританії Саймоном Гессом звернувся з двома проханнями: про співпрацю між Москвою і Лондоном у визначенні цілей атак по позиціях Ісламської держави, а також про встановлення контакту з Вільною сирійською армією. На обидві ці прохання британська сторона відповіла відмовою.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що Росія веде "класичну асиметричну війну" в Сирії, використовуючи військову силу для підтримки режиму сирійського президента Башара Асада, при цьому прикриваючись гаслами про боротьбу з терористичним угрупуванням "Ісламську державу".

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X