Активного арсеналу, яким могла б скористатися білоруська армія, майже не лишилося — Вячорка

25 листопада 2022, 19:30
За словами Франака Вячорки, з військової техніки у Білорусі залишилися лише танки (Фото:Минобороны Беларуси via Telegram)

За словами Франака Вячорки, з військової техніки у Білорусі залишилися лише танки (Фото:Минобороны Беларуси via Telegram)

Радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської Франак Вячорка в інтерв'ю Радіо НВ розповів, що активного арсеналу, який би могла використати білоруська армія, майже не залишилося.

«Лукашенко експортує білоруську військову техніку на східний фронт: понад 200 одиниць військової техніки вже передали Путіну — і броньовані машини, і танки понад 120 штук, ракети. За нашою інформацією, активного арсеналу, яким могла б скористатися білоруська армія, майже не лишилося», - сказав Вячорка Радіо НВ.

Відео дня

За його словами, у Білорусі залишилася лише танки, «але не схоже, що вони готуються до якогось наземного наступу з білоруської території найближчими тижнями».

25 листопада головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов в ефірі Радіо НВ заявив, що Лукашенко відтягує момент вторгнення, але Білорусь вже готова до війни.

Засновник ініціативи білоруських силовиків проти Лукашенка BYPOL Олександр Азаров в ефірі Радіо НВ заявив, що Лукашенко вже ухвалив рішення про вторгнення в Україну армії, яка йому підпорядковується.

У Центрі національного спротиву повідомляли, що росіяни розгорнули близько 63 наметів у районі населеного пункту Бабуничі, що на Гомельщині. Також уточнюється, що всього на території країни вже розміщено до 12 тисяч мобілізованих росіян.

Показати ще новини
Радіо NV
X