Білий дім має намір звинуватити Китай у ворожих діях - ЗМІ

24 вересня 2018, 10:32

Білий дім планує звинуватити Китай у "ворожих діях" стосовно державного і приватного секторів США, повідомляє Axios з посиланням на джерела.

Крім того, адміністрація Трампа планує звинуватити Пекін в кібератаках, втручанні у вибори і веденні промислової війни, зокрема за допомогою крадіжки інтелектуальної власності.

Відео дня

"Ми не дозволимо тільки Росії бути дратівливим фактором... Це будуть Росія і Китай", - розповіло джерело.

Співрозмовник видання розповів, що американська влада планує підкріпити обвинувачення доказами, яких у адміністрації США - "тонни".

Зі звинуваченнями на адресу Китаю виступлять Білий дім, міністерства фінансів, торгівлі і оборони. Очікується, що це відбудеться в найближчі кілька тижнів.

Раніше повідомлялося, що США запровадили 10% -ві тарифи на імпортовані з Китаю товари на $200 млрд, Китай ввів мита на американські імпортні товари на $60 млрд.

Президент Трамп заявляв, що збирається запровадити мита на імпорт товарів з Китаю і обмежити китайські інвестиції. Згодом Міністерство комерції Китаю повідомило, що готується до повторного запровадження мит на товари із США. Китай з 2 квітня запровадив підвищені мита на 128 товарів, що імпортуються із США.

У червні Трамп затвердив мита на китайські товари на суму близько $50 млрд.

У вересні президент США заявив, що готовий в короткі терміни запровадити додаткові мита на $267 млрд на китайські товари.

Показати ще новини
Радіо NV
X