Ар’єв розповів, як Росію намагаються повернути у ПАРЄ

31 січня 2018, 08:22
833
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Секретаріат Ради Європи очолює росіянин, який робить усе для повернення делегації РФ до ПАРЄ, заявив Ар’єв

Український депутат Володимир Ар'єв заявив, що наразі секретаріат Ради Європи очолює росіянин, який робить усе для повернення делегації Росії до ПАРЄ.

В ефірі 5 каналу Ар’єв розповів, що Рада Європи хоче провести зміни в регламенті, які вимагає російська делегація для свого повернення.

"Вимагають вони це в шантажистський спосіб, кажуть, або ви це робите і ми тоді повертаємося, або якщо ми не повертаємося, то тоді ми не платимо свої внески в Раду Європи. Можна за це вигнати країну, якщо вона за два роки не сплачує свої внески… В кінці року можна питання вже розглядати, але в Раді Європи бояться, що Росія пуститься берегів і вони впливати ніяк не можуть, бо не хочуть втрачати такої великої країни, якщо доведеться ставити питання про її виключення", - зазначив нардеп.

За його словами, якщо ПАРЄ піде на шантаж Росії, це означає, що вона "відрізає собі обидві руки і вибиває сама собі зуби".

"Бо це абсолютно знищує моніторингову процедуру за виконанням зобов'язань усіх країн, які вступили в цю організацію… Зараз, якщо напряму не вдалося переконати членів ПАРЄ "пробачити Росії всі її гріхи" і повернути її без виконання резолюції, то той метод, який застосовують зараз, це все одно що не судити злочинця, а прибирати з Кримінального Кодексу статтю, яка робить його злочинцем", – додав Ар’єв.

ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресію цієї країни проти України. З тих пір російські представники чинили тиск на ПАРЄ, намагаючись домогтися скасування санкцій.

Санкції ПАРЄ проти Росії не стосуються економіки, однак асамблея стала першим міжнародним органом, членом якого є Росія і який зміг запровадити обмеження проти росіян.

Головне

Геополітика

Сьогодні, 15:25

article_img
"Дрібна помста": ПАРЄ змінила правила, позбавивши українців місць в комітетах
Події

Сьогодні, 12:28

article_img
Підозрюваного в організації вбивства Гандзюк оголосили у розшук
Події

Сьогодні, 13:07

article_img
Спалах кору в Одеській області: кількість хворих дітей зросла до 48

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 00:01

article_img
Забой. Життя та смерть донбаського журналу українською, який знищили більшовики
Мода

Сьогодні, 12:12

article_img
На вулицях Парижа. Наомі Кемпбелл одягла джинси українського дизайнера
Мистецтво

Сьогодні, 11:01

article_img
Свідоме споживання та інклюзія. Найкращі екологічні та соціальні ініціативи на фестивалі Sziget