Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Американський генерал Ходжес оцінив шанси закінчити війну на Донбасі в короткостроковій перспективі

24 лютого, 06:41
10969
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ходжес: Росія занадто багато інвестувала в цю війну і тому не піде з території Донбасу швидко і легко

Американський генерал Бен Ходжес, який планував військові операції в Іраку та Афганістані, в інтерв'ю НВ оцінив перспективи закінчити війну на Донбасі у короткостроковій перспективі.

"Я думаю, що у підсумку рішення повинне бути не воєнним, а політичним, але при цьому дипломатичні зусилля зазвичай займають довгий час. Росія занадто багато інвестувала в цю війну і тому не піде з території Донбасу швидко і легко. Вважаю, що це буде довгий процес", - заявив він.

Ходжес також зазначив, що не бачить прямого зв'язку між президентськими виборами у Росії, які повинні відбутися навесні 2018 року, і припиненням війни на Донбасі.

Нагадаємо, 17 лютого 2018 року в інтерв'ю DW Бен Ходжес заявив, що надання Україні переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin посилить позиції Києва на переговорах із врегулювання конфлікту на Донбасі.

За його словами, Вашингтон зацікавлений у тому, щоб припинити насильство на Донбасі, "але не так, щоб зберегти за Росією її досягнення на цій території".

Що стосується можливої ​​миротворчої місії ООН у регіоні, Ходжес наголосив, що "ключ - у тому, щоб контингент був надійним, тому ми повинні підібрати країни, професійні, спроможні, сильні, які не можна відсунути вбік". Ходжес вважає, що мова може йти про країни, які не входять до НАТО, наприклад Швецію чи Фінляндію.

Генерал зазначив, що мандат місії повинен чітко описувати правила переходу до бойових дій, ієрархію командування і завдання.

Читайте повний текст інтерв'ю з генералом Беном Ходжесом у свіжому номері журналу Новое Время - №7 від 22 лютого 2018 року

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися