128 держав підтримали реформу ООН

18 вересня 2017, 22:12
100
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: ООН

128 держав підписали декларацію щодо підтримки реформи ООН 

На засіданні високого рівня, присвяченому реформі Організації Об'єднаних Націй, 128 держав підписали декларацію на підтримку реформи ООН 

Як повідомили в прес-центрі ООН, засідання було скликане за ініціативою США. У ньому взяв участь також президент України Петро Порошенко.

Генеральний секретар Антоніу Гутерріш заявив, що мета реформи - викорінити бюрократію в організації, щоб в центрі діяльності ООН були люди, а не процедури.

"Люди живуть в бідності та ізоляції, стають жертвами конфліктів, їм відмовляють у правах і зневажають їх гідність, нашої допомоги потребують і ті, хто прагне втілити свої мрії і ідеї", - сказав генсек ООН.

За його словами, діяльність ООН повинна бути більше орієнтована на потреби на місцях і краще скоординована.

Гутерріш додав, що реформа в галузі менеджменту ООН включатиме спрощення процедур і децентралізацію процесу прийняття рішень, підвищення прозорості, ефективності та відповідальності. Серед кадрових змін він назвав досягнення гендерного балансу і введення системної підтримки співробітників організації.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп ініціював реформування ООН. Зокрема, Вашингтон підготував проект політичної декларації, що складається з 10 пунктів на підтримку зусиль генерального секретаря ООН Антоніо Гутерріша "ініціювати ефективну і значиму реформу".

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше