ЗМІ знайшли шість фактичних помилок на прес-конференції Путіна

8 коментувати
Путін оперував неправдивими фактами

Путін оперував неправдивими фактами

Проаналізувавши прес-конференцію президента Росії, видання Медуза знайшло шість тез, говорячи про які Володимир Путін надав завідомо брехливі фактиПо-перше, президент Росії привів недостовірну інформацію, заявивши що легкові і вантажні автомобілі в РФ платять однаковий транспортний податок.

"А транспортний податок всі платять однаково: що легковик, що вантажівка в 12 тонн і більше. Експерти вважають, що при розгоні і при гальмуванні все одно руйнівний вплив на полотно вантажівок в 12 і більше тонн, звичайно, більше, ніж легковика. А платять однаково", - заявив Путін.

Насправді, зазначає видання, ставки податку для власників вантажівок і легкових машин в Росії різні. За законом федеральна влада встановлює тільки рамки ставки транспортного податку, а регіони можуть збільшувати і зменшувати її.

Другою заявою, в якій Путін обманув росіян, була теза про те, що жителі Москви можуть паркуватися безкоштовно неподалік від своїх житлових будинків, а також в більшості своїй підтримують введення платного паркування в столиці.

"А громадяни, які проживають на територіях, розташованих в будинках поряд з цими парковками, користуються стоянками безкоштовно. І я вас запевняю, що громадяни, яких це стосується, москвичів, які живуть поруч з цими парковками, вони скоріше за, ніж проти. Це стосується тих, хто приїжджає або з інших районів, або з інших регіонів: з Підмосков'я і так далі", - сказав Путін.

Як повідомляють журналісти, москвичі дійсно можуть безкоштовно отримати паркувальне місце біля свого будинку, але тільки з восьмої вечора до восьмої ранку. Також, згідно зі статистикою, більшість жителів Москви не підтримують введення платних парковок.

По-третє, обдурив Путін росіян і в тому, що жителі республік РФ самі можуть вирішувати, як називати очільника регіону.

"Тепер з приводу президента Татарстану. Ви знаєте, адже у нас в країні кажуть: хоч горщиком назвіть, головне, аби в піч не ставили. Це дійсно справа самого Татарстану, я не думаю, що це так відчутно, що це зачепить якісь національні почуття. Ви ж знаєте, як гостро реагують на свої національні почуття народи Кавказу, але навіть Чечня сказала: ні, у нас в країні має бути лише один президент, а ми зробимо по-іншому відносно керівника, першої особи республіки. Це був вибір чеченського народу. Ми з повагою поставимося до будь-якого вибору народу Татарстану. Тому ви самі там вирішуйте, гаразд?", - заявив Путін.

Насправді, з 1 січня 2016 року почне діяти закон, згідно з яким керівник регіону може називатися тільки головою республіки.

По-четверте, Путін явно лукавив, заявивши, що Росія не збирається і не буде вводити санкції проти України.

"Ми не збираємося вводити стосовно України будь-які санкції, я хочу, щоб це було почуто. Ми просто переходимо на режим найбільшого сприяння нації в торгівлі", - заявив президент.

Видання нагадує, що з 1 січня Росія вводить санкції проти України, які раніше почали діяти проти США, ЄС і Канади.

По-п'яте і по-шосте, журналісти зазначають, що президент Росії також надав неправдиву інформацію говорячи про інцидент зі збитим Су-24 і про проблему усиновлення російських сиріт іноземцями.

Нагадаємо, у четвер, 17 грудня, глава Кремля Володимир Путін фактично визнав присутність в Донбасі російських фахівців у військовій сфері.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: