ЗМІ виявили зв'язок між ймовірною дочкою Путіна і новим спортивним відомством РФ

3 квітня 2017, 09:22
У Росії вирішили сформувати Федерацію танцювального спорту та акробатичного рок-н-ролу, яку очолить віце-президент федерації акробатичного рок-н-ролу РФ Надія Єрастова, пов'язана, за інформацією Відомостей, з вірогідною дочкою російського президента Катериною Тихоновою

"Співрозмовник у мерії каже, що у Єрастової часто бачать керівника фонду Іннопрактика Катерину Тихонову - ймовірну дочку Володимира Путіна", - пише видання.

Створення нового спортивного об'єднання також може бути пов'язано з олімпійськими амбіціями російської влади, зазначило у коментарі Відомостями інше джерело.

Відео дня

Про формування нової спортивної федерації прес-служба Союзу танцювального спорту Росії повідомила наприкінці березня 2017 року.

Передбачувана молодша дочка Путіна Тихонова - російська спортивна танцівниця і, можливо, науковий співробітник.

Раніше агентство Reuters з посиланням на голову ради директорів Газпромбанку Андрія Акімова повідомило, що Тихонова дійсно є дочкою російського президента Путіна.

Після цього прес-служба Газпромбанку з посиланням на Акімова і спікера президента РФ Дмитра Пєскова заявили, що публікація Reuters про дочки Путіна не відповідає дійсності.

У відповідь Reuters заявило, що має в своєму розпорядженні запис розмови з Акімовим і вважає, що помилки в публікації не було.

Пізніше повідомлялося, що розслідування Reuters про дочку Путіна виявило у власності її родини бізнес-імперію на два мільярди доларів і замок на березі Біскайської затоки у Франції.

Показати ще новини
Радіо NV
X