У 2016 році за даними уряду росіяни будуть біднішати ще швидше - ЗМІ

15 січня 2016, 14:32
Російський уряд підготував новий прогноз економічного розвитку країни виходячи з ціни на нафту в $40, повідомляє DW з посиланням на російську газету Ведомости

Зокрема, російське видання пише, що урядові чиновники обговорюють оновлену версію соціально-економічного прогнозу Мінекономрозвитку.

У ньому чиновники прогнозують скорочення ВВП на 0,8% замість очікуваного зростання на 0,7%. Таким чином, в новому році росіяни продовжать біднішати, причому прискореними темпами - реальна зарплата скоротиться на 4% замість очікуваних 0,7%.

Відео дня

У свою чергу, безробіття зросте на 6,3%, хоча раніше прогнозувалося 5,8%.Замість зростання промислового виробництва на 0,6% буде його спад на 0,4%, споживання скоротиться на 2,5%, інвестиції знизяться на 5%.

Інфляція очікується на рівні 8,5%, а відтік капіталу - $50 мільярдів. Середньорічний курс американської валюти становитиме 68,2 рубля за долар.

За словами неназваного урядовця, прогноз може бути використаний для подальшого коригування бюджету.

Нагадаємо, російський бюджет-2016 розрахований на середньорічну ціну на нафту марки Urals у $50 за барель, середньорічний курс 63,3 рубля за $1.

За даними агентства Reuters, російська влада, зіткнувшись з різким падінням цін на нафту і рецесією економіки, збирається внести правки до бюджету і на 10% скоротити витрати.

Показати ще новини
Радіо NV
X