ЗМІ: Російські дипломати будуть просити доступ до дочки екс-шпигуна Скрипаля

14 березня 2018, 12:24
482
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Посольство РФ в Лондоні запросить консульський доступ до дочки Скрипаля

Посольство Росії в Лондоні має намір запросити консульський доступ до дочки колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля Юлії, які були отруєні 4 березня, повідомляє Інтерфакс.

"Сьогодні посольство в Лондоні запросить доступ до дочки Скрипаля, вона є громадянкою Росії", - сказав співрозмовник агентства.

4 березня колишній російський подвійний агент Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері. Скрипаль з донькою до сих пір в реанімації в критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За словами прем'єра, Скрипаль і його дочка отруєні нервово-паралітичною речовиною, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Мей додала, що розробкою цієї речовини займалися військові в рамках програми Новачок.

Також Мей зазначила, що Велика Британія до вечора вівторка чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон прийме найсерйозніші заходи у відповідь.

Росія дипканалами заявила Великій Британії про свою непричетність до отруєння Скрипаля, повідомив Дмитро Пєсков.