ЗМІ: Росія має намір вийти з Європейської конвенції із прав людини

0 коментувати
 ЗМІ дізналися про можливий вихід Росії з Європейської конвенції з прав людини

ЗМІ дізналися про можливий вихід Росії з Європейської конвенції з прав людини

Росія може денонсувати Європейську конвенцію з прав людини та припинити співпрацю з Європейським судом із прав людини, повідомляє РИА Нововости з посиланням на джерела в профільних відомствах.

Влада Росії переконана, що нинішня лінія ЄСПЛ, внаслідок якої приймаються "антиросійські рішення" має бути змінена, пише агентство.

Співрозмовники агентства зауважили, що суд "відмовляється враховувати особливості російської правової системи та норми міжнародного права і часто вдається до практики подвійних стандартів".

За їхніми словами, "під час розгляду скарг проти Росії політизація позиції ЄСПЛ зростає".

Оскільки російські депутати позбавлені права голосу в ПАРЄ, більш ніж 20 суддів ЄСПЛ, багатьом з яких доручається розгляд позовів проти Росії, обрано без участі російських представників, зазначили джерела. Звідси виникає питання про легітимність обрання цих суддів і прийнятих ними рішень щодо російських справ.

ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресії цієї країни проти України. Відтоді російські представники чинили тиск на ПАРЄ, намагаючись домогтися скасування санкцій. Зокрема, з кінця червня 2017 року російська сторона призупинила сплату внесків до Ради Європи до відновлення повноважень делегації.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: