ЗМІ: Різанина в школі Пермі була спланованою атакою на учнів

15 січня 2018, 18:04
1334
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Пермі двоє підлітків напали на дітей і вчителя

Фото: 59.ru

Російське слідство розглядає дві версії нападу на учнів і вчителя школи №127 в Мотовіліхінському районі Пермі (РФ), повідомляє Інтерфакс з посиланням на інформоване джерело.

Перша версія - це спланований напад 16-річних підлітків на учнів 4-го класу. У другій версії розглядається бійка між двома 16-річними хлопцями, яких стали рознімати інші школярі і вчитель.

За словами співрозмовника агентства, показання очевидців і потерпілих кажуть, що напад, швидше за все, був спланований. Вони стверджують, що озброєні ножами підлітки увірвалися під час уроку і стали безладно різати присутніх учнів і педагога. При цьому один з нападників загородив собою вихід і відганяв дітей, які намагалися втекти.

За попередніми даними, підлітки були ізгоями, об'єктами булінгу. Розглядається версія, що вони задумали напад з метою самоствердження, а після мали намір піти з життя. Очевидно, вони діяли за цим планом - їх госпіталізували з ножовими пораненнями, сказало джерело.

Нагадаємо, що вранці 15 січня в Пермі двоє невідомих в масках скоїли напад на дітей і вчителів у школі №127. В результаті постраждали 15 осіб, з них 12 осіб госпіталізовано.

У місцевому управлінні Слідчого комітету РФ порушили кримінальну справу за статтею Замах на вбивство двох і більше осіб.