ЗМІ РФ прирівняли Путіна до Македонського, аргументуючи це власними пропагандистськими трюками

20 серпня 2015, 15:01
Телеканал Царград, заснований російським мільярдером Костянтином Малофєєвим, якого називають "православним ідеологом Кремля", порівняв в одній зі своїх програм президента РФ Володимира Путіна з легендарним правителем Олександром Македонським

При цьому головними аргументами, що "доводять" допустимість такого порівняння, журналісти назвали зрежисовані самою російською пропагандою "досягнення" президента РФ, зокрема, його недавнє занурення в батискафі на дно Чорного моря.

Відео дня

"За легендами він (Македонський) літав на орлах до Сонця і спускався на океанське дно в скляній кулі. Ці міфи мали сакральне значення. Дивний збіг, адже тепер Эвразийску імперію Заходу і Сходу створює Володимир Путін. В його діях, та й у журналістських легендах, можна побачити аналогічні сюжети: польоти з журавлями і занурення в батискафі, як зараз в Криму", - йдеться в сюжеті.

Таким чином, російський телеканал підніс звичайний і порядком застарілий політичний піар, як мало не божественні знаки історії.

"Фактично, ми маємо справу з сакральною географією, яка створює кордони держави - земні й духовні", - констатує ведуча.Відзначимо, що засновник Царграда Малофєєв є також одним з основних спонсорів російських терористів, що діють у Донбасі, у зв'язку з чим МВС України порушило проти нього кримінальну справу.

Нагадаємо, нещодавно російські ЗМІ опублікували пропагандистське відео "захоплюючих пригод" президента РФ Володимира Путіна на дні Чорного моря.Новий Час

Показати ще новини
Радіо НВ
X