ЗМІ повідомляють про крупний скандал з кримінальним відтінком у вищих ешелонах влади РФ

7 коментувати
Курс на чистку лав, чи чергова РR-кампанія Кремля

Курс на чистку лав, чи чергова РR-кампанія Кремля

Російські ЗМІ повідомляють, що Слідчий комітет РФ затримав главу Республіки Комі В'ячеслава Гайзера, його заступника та місцевого підприємця за підозрою в створенні злочинного співтовариства

Зокрема, Гайзер є членом вищої ради правлячої партії Єдина Росія, чиновник буде доставлений до Москви, оскільки справу веде управління з розслідування особливо важливих справ СК.

Так, згідно інформації прокремлівського агентства ТАСС, разом з 48-річним Гайзером, який очолює республіку з 2010 року і входить до Вищої ради Єдиної Росії, затриманий його заступник Олексій Чернов і відомий в республіці підприємець Валерій Веселов.

Раніше, офіційний представник СК Володимир Маркін повідомив про припинення діяльності злочинного співтовариства, очолюваного Гайзером, Чорновим і Веселовим і створеного з метою заволодіння державним майном.

"Вона відрізнялася масштабністю своєї діяльності, вираженої в міжрегіональному і міжнародному характері злочинних дій,... ієрархічною побудовою,... згуртованістю і тісним взаємозв'язком керівників та учасників,... відпрацьованою системою конспірації і захисту від правоохоронних органів", - зазначив Маркін.

Крім того, при обшуку у глави російської республіки вилучили сейф з грошима, колекцію дорогих годинників, документи на офшорні компанії і проект придбання двох літаків, повідомляє Дощ.

За деякими даними, вартість одного з годинників з вилученої колекції, становить близько мільйона доларів.

В даний момент порушено кримінальну справу стосовно 19 учасників і керівників злочинного співтовариства за статтями 210 (злочинне співтовариство) і 159 (шахрайство) КК РФ і проводяться слідчі заходи з метою встановити всіх осіб, причетних до скоєння злочину.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: