ЗМІ помітили командира російських найманців, які воювали в Донбасі, на прийомі в Кремлі

12 грудня 2016, 17:17
9 грудня на прийомі в Кремлі журналісти помітили керівника приватної військової компанії Дмитра Уткіна також відомого як Вагнер, очолювана ним організація готує найманців, які брали участь у військових операціях на сході України і в сирійській Пальмірі, повідомляє Фонтанка.ру

За даними видання, Вагнер очолює однойменну компанію, де в приватному порядку проходять військову підготовку, після чого бійці відправляються в Сирію. Крім того, раніше "учні" ПВК Вагнер в 2014-2015 роках брали активну участь на боці бойовиків у війні в Донбасі. З осені 2015 року найманці Вагнера передислокувалися в Сирію.

Відео дня

Прийом у Кремлі був присвячений "Дню Героїв Вітчизни". У прес-релізі до заходу на сайті Кремля відзначають, що серед запрошених - Герої Радянського Союзу, Герої Росії, повні кавалери ордена Слави і кавалерів ордена Святого Георгія. У той же час про нагороди Вагнера невідомо, повідомляє видання.

Дмитро Уткін - офіцер запасу, до 2013 року був командиром 700-го окремого загону спецназу 2-ї окремої бригади Спп ГРУ Міноборони.

Показати ще новини
Радіо NV
X