ЗМІ опублікували відео авіаудару, під час якого загинув лідер повстанців-хуситів у Ємені

27 квітня, 04:36
848
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Салех Алі аль-Самад біл убитий 19 квітня

Телеканал Al Arabia опублікував відеозапис авіаудару ВПС Саудівської Аравії, під час якого загинув лідер повстанського руху хусит Ансар Аллах Салех Алі аль-Самад.

На кадрах показаний пуск двох ракет. Перша влучила в автомобіль, після чого друга машина зупинилася, з неї вибігли люди. Після цього в них була запущена друга ракета. В якому з автомобілів був лідер повстанців-хусит, невідомо.

Як повідомлялося, за інформацією місцевого телеканалу Al-Masirah, глава невизнаної політичної ради Ємену був убитий під час повітряного удару в провінції Ходейда на узбережжі Червоного моря минулого четверга, 19 квітня.

Його місце на посту глави політичної ради Ємену зайняв Махді аль-Машат.

Салех Алі аль-Самад станом на лютий 2015 року значився як старший лідер угруповання хуситів Ансар Аллах в Сані. З середини серпня 2016 року очолював політичну раду Ємену, створену повстанцями-хуситами. Відтоді він фактично був президентом країни. Однак його адміністрація не визнається на міжнародному рівні.


Конфлікт в Ємені триває з вересня 2014 року. Країна розділена між шиїтськими повстанцями-хуситами, яких підтримує Іран, і адміністрацією президента Абд-Раббі Мансура Хаді, яка базується в Адені. Уряд Хаді підтримує коаліція арабських країн на чолі з Саудівською Аравією.

Головне

Світ/Країни

17 грудня, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися