ЗМІ опублікували лист Обами, написаний Трампові перед вступом на посаду

4 вересня 2017, 11:32
703
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ЗМІ опублікували лист Обами, написаний Трампові перед вступом на посаду  - фото

Барак Обама закликав свого наступника зберегти американське лідерство та поточний міжнародний порядок

Телеканал CNN опублікував текст листа Барака Обами, який він написав обраному президентові Дональду Трампу перед інавгурацією 20 січня 2017 року

За встановленою традицією, перед тим як покинути Білий дім, президент Обама залишив послання новому главі держави в Овальному кабінеті.

"По-перше, нам з Вами дуже пощастило, по-різному, але пощастило. Не всім так щастить. Ми повинні зробити все можливе, щоб кожна дитина й кожна родина змогли добитися успіху в цьому житті.

По-друге, американське лідерство в цьому світі дійсно є необхідним. Ми повинні дією та прикладом підтримувати міжнародний порядок, який неухильно розширюється після закінчення "холодної війни" і залежить від нашого власного багатства й безпеки.

По-третє, ми просто тимчасові господарі цього офісу (Білого дому - ред.). Це робить нас хранителями таких демократичних інститутів і традицій, як верховенство закону, принцип розподілу влади, громадянських свобод, - це те, за що наші пращури боролися та проливали кров.

І, нарешті, в калейдоскопі подій та обов'язків знаходьте час для друзів і родини - вони допоможуть вам подолати всі неминучі труднощі ".

У січні Трамп зазначив, що прочитав лист, залишений йому Обамою на робочому столі президента США, і назвав його прекрасним.

"Я зайшов до Овального кабінету і знайшов там цей прекрасний лист від президента Обами. З його боку було чудово написати його", - зазначив він, підкресливши, що не розголошувати зміст послання.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал