ЗМІ: Лондон може зобов’язати російських олігархів відзвітувати про власність у Великій Британії

18 березня 2018, 08:23

У британському парламенті російських олігархів і політиків хочуть зобов'язати розкрити дані про власність на території Сполученого Королівства та відзвітувати про джерела доходів. Про це повідомляє The Guardian.

З такою ініціативою виступили у парламенті представники ліберально-демократичної та лейбористської партій.

"За їх інформацією, російські політики і олігархи, пов'язані з режимом Путіна, володіють нерухомістю у Великій Британії, переважно у Лондоні, щонайменше на 1,1 млрд фунтів стерлінгів. Але цей показник може бути заниженим через використання офшорних схем", – повідомляє видання.

Відео дня

Лише про першого віце-прем'єра Росії Ігоря Шувалова відомо, що він володіє двома квартирами в престижному районі Лондона, неподалік від будівлі міністерства оборони країни.

Видання повідомляє, що квартири вартістю в 11,4 млн фунтів стерлінгів купила у 2014 році компанія, яка, за даними російського опозиціонера Олексія Навального, належить Шувалову. Дохід першого віце-прем'єра в 2014 році, згідно з його декларацією, склав 112 тисяч фунтів стерлінгів.

Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що уряд і політичні партії обговорюють впровадження аналогу "закону Магнітського". Закон має перешкодити в'їзд у країну особам, замішаним у корупції чи порушенні прав людини.

Показати ще новини
Радіо NV
X