ЗМІ: Юлію Скрипаль перевели в госпіталь на військовій базі

11 квітня 2018, 10:44
285
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Юлія Скрипаль прийшла до тями в кінці березня

Дочку колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля Юлію доставили в госпіталь на одну з військових баз Великої Британії після виписки з районної лікарні в Солсбері, пише The Sun з посиланням на власні джерела.

"Вона перебуває в госпіталі на військовій базі для власного захисту і спостерігає за своїм здоров'ям", - сказав співрозмовник видання.

Зазначається також, що під час виписки Скрипаль перебувала під озброєною охороною, щоб уникнути подальших замахів на її життя.

Раніше повідомлялося, що Юлію Скрипаль виписали з лікарні в Солсбері, її батько залишається в лікарні, але його стан "швидко поліпшується". 


Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені без свідомості на лавці у торговому центрі Maltings в Солсбері.

Уряд Великої Британії оголосив, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в Росії. Вона відома під назвою Новачок.

В результаті Британія оголосила дипломатичні санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. На знак солідарності ще більш ніж 20 країн світу, зокрема США, оголосили персонами нон грата більше сотні російських розвідників, які працювали під дипломатичним прикриттям.

.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект