Злісний порушник. Російські митники назвали головного постачальника санкційних продуктів

3 коментувати
У Росії продовжують затримувати і знищувати продукти, які підпадають під санкції уряду
Фото: fsvps.ru

У Росії продовжують затримувати і знищувати продукти, які підпадають під санкції уряду

Білорусь стала лідером з постачання заборонених товарів до Російської Федерації

Як повідомляє Федеральна митна служба Росії, з серпня 2014 по грудень 2015 року було порушено 256 справ про адміністративні правопорушення за ввезення санкційних товарів з Білорусі до РФ.

За даними відомства, ще 112 справ про адміністративні правопорушення було порушено за ввезення таких товарів з Литви та Польщі (в Калінінградську область), 39 - з України, 28 - з Казахстану, 26 - з Латвії, 22 - з Фінляндії і 18 - з Естонії.

"Усього по всій Росії за результатами заходів, проведених Головним управлінням по боротьбі з контрабандою та оперативними підрозділами, за період з 7 серпня 2014 року по 31 грудня 2015 року митними органами було порушено 23 кримінальні справи за ст. 226.1 КК РФ і 550 справ про адміністративні правопорушення", - заявили в митній службі.

Всього за цей час було затримано та вилучено понад 1076 тонн заборонених до ввезення товарів м'ясної, плодоовочевої та молочної продукції вартістю понад 138,7 млн. рублів. Крім того, без порушення кримінальних та адміністративних справ було повернуто на суміжні території понад 8002 тонн товарів окремої категорії.

Нагадаємо, з 6 серпня в Росії приступили до знищення продовольчих товарів, заборонених до ввезення в країну в рамках контрсанкцій, введених Москвою в світлі української кризи.

8 серпня повідомлялося, що соціологічний центр ЦІМЕС провів дослідження стосовно ставлення росіян до факту знищення санкційних продуктівОпитування показало, що 46% жителів Росії ставляться до утилізації продуктів скоріше негативно і не розуміють, навіщо знищувати продукти, коли в РФ стільки малозабезпечених громадян, а також соціальних установ, у яких не забезпечуються норми харчування.

Повідомлялося також, що в Смоленській області місцеві жителі розтягли зі звалища кілограми уцілілих фруктів з полігону, де знищували санкційну їжу.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: