Згадати все. У Петербурзі затримали активіста, що вступився за жінку під час мітингу в 2013 році

1 коментувати
За версією слідства, активіст заподіяв поліцейському травму, схопивши за погон

За версією слідства, активіст заподіяв поліцейському травму, схопивши за погон

Російські силовики затримали в Санкт-Петербурзі активіста Сергія Ахметова, якого звинувачують в застосуванні насильства відносно поліцейського на мітингу в підтримку опозиціонера Олексія Навального, що проходив у Москві 18 липня 2013 року

Про це з посиланням на адвоката затриманого повідомляє Російська служба BBC.

"Йому вже пред'явлено звинувачення щодо подій 18 липня 2013 року в Москві після вироку Навальному. Під час мітингу він не дозволяв поліцейським затримати жінку, схопив поліцейського за погонів і тим самим заподіяв біль руці", - розповів адвоката Ахметова Василь Дребота.

Як зазначається, активіст був затриманий в суботу, 21 листопада, при в'їзді в Росію, після чого його доставили в Москву і вже провели упізнання з "потерпілим" поліцейським.

Згідно з версією слідства, увечері 18 липня на Тверській вулиці в центрі Москви невідомий побачив, що поліцейський затримує жінку.

При цьому російські силовики наполягають, що Ахметов нібито "висловив співробітникові правоохоронних органів загрози застосування насильства, насильно утримуючи поліцейського за плечі, зірвав з його форменої сорочки один з погонів, після чого зник".

Адвокат Сергія Ахметова зазначив, що вже заявив протест проти порушення справи, так як вона грунтується на висновку експертизи ГУВС, яке в справі є зацікавленою особою.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів