Завод з виробництва алкоголю в Британії спровокував скандал, випустивши горілку Новачок

11 липня 2018, 16:35
712
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Bristol Dry Gin Micro Distillery via Facebook

Компанія визнала, що вибрала невдалий час для випуску продукції

У Великій Британії розгорівся скандал після того, як лікеро-горілчаний завод в Брістолі Bristol Dry Gin випустив горілку Новачок за аналогією з назвою нервово-паралітичної речовини.

Як повідомляє ВВС з посиланням на заяву компанії, рецепт 75-градусної горілки розробляли тривалий час, а рекламним слоганом продукції стала фраза Тут не до жартів.

Назву Новачок алкогольний напій отримав після виписки з лікарні Сергія і Юлії Скрипалів, які отруїлися отрутою.

У компанії заявили, що горілка повинна була "поліпшити настрій і знизити рівень стресу, а не образити".

На сторінці компанії в Facebook почали з'являтися негативні відгуки. В результаті компанія була змушена вибачитися за свої дії. Її представники визнали, що вибрали невдалий час для випуску продукції.

У компанії також відзначили, що горілка Новачок випускалася в обмеженій кількості, її виробництво буде зупинено.

Нагадаємо, 30 червня з будинку в Еймсбері госпіталізували пару - 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджес. Пізніше стало відомо, що жінка померла в лікарні. Британська влада публічно оголосила, що пара зазнала впливу речовини Новачок.

Еймсбері розташоване за 15 кілометрах від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У Лондоні заявили, що робочою лінією того, що сталося, вважається нецілеспрямований замах. Швидше за все, пара британців постраждала від залишків речовини Новачок, якою були отруєні колишній офіцер ГРУ і його дочка.

Британський уряд попередив жителів міст Солсбері й Еймсбері та їхніх околиць про ризики контактів з незнайомими предметами.