Заступнику голови Верховного суду РФ "пробачили" плагіат в докторській дисертації

1 коментувати
Розглядом дисертації Свириденка займалася комісія, членом якої він сам і є
Фото: Відомості

Розглядом дисертації Свириденка займалася комісія, членом якої він сам і є

Незважаючи на виявлений у дисертації заступника голови Верховного суду Росії Олега Свириденка плагіат, комісія Московської державної юридичної академії вирішила залишити високопоставленому чиновнику вчений ступінь

Як повідомила у себе в Twitter юрист Фонду боротьби з корупцією Любов Соболь, з 19 представників МДЮА проти позбавлення ступеня висловилися 17 осіб, ще двоє членів – утрималися.

За словами представника мережевого співтовариства Диссернет Сергія Пархоменка, який разом з соратниками займається експертизами кандидатських і докторських дисертацій, комісія дійсно підтвердила, що в кількох місцях роботи Свириденка відсутні посилання на першоджерело.

Іншими словами, коли чиновник копіював текст зі сторонніх джерел, він видавав чужі висновки за свої.

Зокрема, мова йде про запозичення тексту з чужих наукових робіт, а також профільних підручників.

У той же час в МДЮА, де Свириденко власне і захистив докторську дисертацію в 2011 році, вирішили, що запозичення мають місце лише в тих фрагментах, які нібито не впливають на її якість.

"Некоректно запозичувати можна все, що завгодно, якщо запозичення поміщаються в неважливу частини дисертації. Тому в дисертації, виявляється, є важливі і неважливі місця", - прокоментував Пархоменко, назвавши засідання комісії "пекельною комедією".

Пекельну комедію влаштували нам тут панове юристи з МГЮА. Зараз виступає професор Мохов, голова комісії, спеціально з...

Posted by Сергій Пархоменко on 15 грудня 2015 р.

Сам Свириденко, який також є членом спеціалізованої вченої ради, якій власне і було доручено розгляд його роботи, в засіданні участі не брав.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в дисертації спікера Держдуми РФ Сергія Наришкіна виявили 40% плагіату.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: