Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Заступник голови ФБР Маккейб звільнений за два дні до виходу на пенсію

17 березня, 06:44
1355
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ендрю Маккейб

У п'ятницю, 16 березня, генеральний прокурор і міністр юстиції США Джефф Сешнс розпорядився негайно звільнити заступника директора ФБР Ендрю Маккейба, передає DW.

Як відомо, в кінці січня заступник голови ФБР Маккейб пішов у відставку через критику Трампа. Тоді передбачалося, що Маккейб скористається компенсацією за невикористану відпустку при звільненні. Йому будуть виплачувати зарплату до офіційного виходу на пенсію в березні.

Але Мін'юст США звільнив Маккейба за два дні до його 50-річчя і виходу на пенсію. Тепер його пенсійні виплати опинилися під питанням.

Сам Маккейб назвав своє звільнення частиною "війни" адміністрації Трампа проти ФБР.

"На мене вказали і так обійшлися зі мною через мою роль, мої дії і події, свідком яких я був після звільнення Джеймса Комі", - заявив Маккейб, який пропрацював у ФБР більше 20 років.


Трамп публічно критикував Маккейба за упередженість в розслідуванні ФБР ймовірного втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

Крім того, американський президент заявив, що Ендрю Маккейб отримав від Гілларі Клінтон $700 тис. на потреби своєї дружини. Зокрема, виборча кампанія подружжя Маккейбів в 2015 році була профінансована тодішнім губернатором штату Вірджинія Террі МакОліффі - давнім союзником Хілларі Клінтон.