Засновник Сноба і Комерсанта закликав росіян негайно залишати країну та вивозити дітей

3 коментувати
Яковлєв переконаний, що найближчим часом Росію чекають соціальні катаклізми
Фото: Олег Нікішин

Яковлєв переконаний, що найближчим часом Росію чекають соціальні катаклізми

Засновник російських медіагігантів Комерсантъ і Сноб Володимир Яковлєв закликав громадян Росії виїжджати з країни у зв'язку з близьким крахом влади і масштабним соціальним кризою

"Я впевнений, що в Росії найближчим часом - тижні, місяці - відбудеться один з двох сценаріїв. Або - зміна влади з абсолютно непередбачуваними і небезпечними наслідками. Або - найважча соціальна криза з вуличною злочинністю, браком самого необхідного і реальною небезпекою для життя і здоров'я громадян", - пише Яковлєв на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, росіянам варто виїжджати з країни і, "головне, відвозити дітей". Яковлєв переконаний, що не модна вважати зовнішню впевненість влади в собі ознакою стабільності. А перевороти завжди відбуваються несподівано.

"Переворот у Румунії розпочався з мітингу на підтримку її тодішнього правителя - Чеушеску. Останні вибори у Верховну Раду СРСР перед розпадом країни пройшли за повної "підтримки і схвалення" її населенням. А громадянська війна в Росії почалася з заворушень у Петербурзі, про які взагалі ніхто в країні не знав, і які тільки через багато десятиліть назвали "великою жовтневою революцією", - наводить приклади журналіст.

Яковлєв також нагадує, що існує дві класичних ознаки близьких соціальних катаклізмів і обидві ці ознаки присутні сьогодні в Росії.

"1. Загальне, сильне невдоволення населення абсолютно неважливо чим (в тому числі і з абсолютно різних причин - але загальне). 2. Поділ суспільства, яке в здоровому варіанті представляє собою величезну палітру різноманітних політичних думок, на два прямо протилежні протиборчі табори, позбавлені яких би то не було відтінків позиції, і які в рівній мірі несуть високий емоційний заряд по відношенню один до одного", - пише засновник Ъ.

На думку Яковлєва, сьогодні російська "влада абсолютно недієздатна і реально не має ефективних важелів управління країною в принципі, а тим паче в кризовій ситуації". А тому рятувати людей у тій ситуації, в якій країна опиниться найближчим часом буде просто нікому.

БЕЗ ШУТОКЯ, чесно, невисокої думки про рівень своїх розумових здібностей. Ті хто мене знає, можуть підтвердити -...

Posted by Володимир Яковлєв on 17 серпня 2015 р.

Раніше Володимир Яковлєв вирішив створити незалежне видання для протидії російській пропаганді в ЗМІ.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: