Занадто жорстка міра. В Громадській палаті РФ прокоментували арешт блогера за ловлю покемонів у храмі

4 вересня 2016, 02:16
641
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Занадто жорстка міра. В Громадській палаті РФ прокоментували арешт блогера за ловлю покемонів у храмі - фото

Блогеру призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на два місяці

Член Громадської палати Росії Олена Суторміна заявила, що двомісячне ув'язнення під варту є занадто жорстким покаранням для блогера Руслана Соколовського, який був заарештований за ловлю покемонів у храмі Єкатеринбурга


У той же час, вона назвала те, що трапилося "свідченням наслідків згубної гри". Суторміна також висловила думку, що новий склад Держдуми повинен продумати адміністративну відповідальність за такі "порушення", передає РИА Новости.

"Можливо, новому складу Думи треба буде продумати, щоб була чітко прописана якась адміністративна відповідальність за такі дії, наприклад, виправні трудові роботи. Оскільки на даний момент це не визначено, тому кожен суд може сам приймати рішення та міри покарання", - заявила Суторміна.

Також митрополит Єкатеринбурзький і Верхотурський Кирил попросив відпустити з СІЗО Соколовського, запевнивши, що представники церкви готові проводити з ним час, щоб він "взяв участь в роботі наших служб милосердя, побачив життя з іншого боку".

Нагадаємо, суд заарештував уральського блогера Руслана Соколовського, який ловив покемонів у єкатеринбурзькому Храмі-на-Крові, на два місяці.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал